Spływ 3-5.06.2015r

Spływy weekendowe » Spływ 3-5.06.2015r

 

Program 3 dniowej imprezy na Nidzie Białej (2 dni w kajaku)

3 – 5 czerwiec 2015r

 

Dzień pierwszy – środa

W środę przyjeżdżamy do miejscowości Bizoręda (Wyspa). Na urokliwej prywatnej posesji rozbijamy namioty wśród stawów. Dopełniamy formalności oraz oddajemy się błogiej zabawie przy ognisku.

Dzień drugi – czwartek

W czwartek rano dołącza do nas reszta uczestników spływu, byle przed 9:00 (która nie mogła przyjechać w środę). Przeprowadzamy szkolenie dla początkujących kajakarzy oraz przekazujemy kilka informacji organizacyjnych. Wodujemy kajaki i rozpoczynamy wspaniałą przygodę w kajaku płynąc wśród łąk i lasów. Ten piękny odcinek obfituje w niezliczoną ilość meandrów co nie pozwala nam się nudzić ani na trochę. Około godz. 14:00 zatrzymujemy się na przerwę obiadową w okolicy Bolmina po lewej stronie rzeki. Dopływamy do cichej i spokojnej miejscowości Choiny gdzie rozbijamy obóz namiotowy i oddajemy się zabawie przy ognisku. Tego dnia nie ma sklepu w pobliżu trasy spływu.

Dzień trzeci – piątek

Po wspaniałej zabawie poprzedniego dnia rozpoczynamy ostatni odcinek spływu. Około godziny 11:00 wodujemy kajaki i płyniemy spokojniejszym ale równie ciekawym odcinkiem rzeki. W miejscowości Brzegi zatrzymujemy się przy plaży aby się posilić i nieco rozprostować kości. W pobliżu znajduje się sklep więc możemy uzupełnić zapasy. Po przerwie rozpoczynamy ostatni odcinek spływu. Kończymy w okolicy miejscowości Sokołów Górny. Całkowita długość spływu to około 20 km.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w całym spływie, zadzwoń aby dowiedzieć się czy jest możliwość w towarzyszeniu nam w dowolny dzień spływu.

Jeśli nie masz namiotu możesz go u nas wypożyczyć 2-3 os -  30 zł, (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

 

Co zapewniamy:

- 2 dni przygody w kajaku, wyśmienitą zabawę przy ognisku i niezapomniane wrażenia,

- opłacone pole namiotowe,

- kiełbaski oraz chleb na ognisko drugiego dnia,

- transport kajaków,

- ubezpieczenie NW,

 

Cena 129 zł os

 

Aby zarezerwować miejsce zadzwoń 792 757 355 lub napisz biuro@kajakowac.pl

 

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj kajak już dziś!

 

Facebook